Kelime Arenası

Kelime Arenası Bir kelime Türetme Oyunudur. Yakınarkadaşlar ve aile arasında oynandığında son derece eğlenceli saatler geçirmenizi sağlar.

Rastgele belirlenen harflerden bir dakika içerisinde mümkün olduğunca çok kelime türetmeyi amaçlar. Bir dakika sonunda skor tablosunda oyuncuları başarı sırasına göre listeler. Ve tüm oyuncuların bulmuş oldukları kelimeleri boyutlarına göre gösterir. Bu sayede oyuncuların türetebilecekleri diğer kelimeleride öğrenmelerini sağlar.

Oyuncuların kelime haznelerini geliştiren ve hızlı düşünme becerisini yükselten bir oyundur. Kelime arenası oyununu oynadıkça sizin ve arkadaşlarınızın kelime türetme becerisinin geliştiğini net bir şekilde görebilirsiniz.

Arkadaşlarınızla oynamadığınız zamanlarda oyunu Antrenman modunda oynayıp kendinizi gelecek müsabakalara hazırlayabilirsiniz.

Kelime Arenası oyunu her yaş gurubu için uygundur. Farklı yaş grubu arasındaki kişiler arasındada oynanabilir. Örneğin oyunu okul çağındaki çocuklarınızla oynayabilir ve hem birlikte vakit geçirmiş hemde çocuğunuzun kelime dağarcığını ve hızlı düşünme becerisini arttırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir